Deze coffeeshop is niet geverifieerd door Greenmeister en de informatie kan verouderd zijn. Klik op 'bewerken' om de informatie bij te werken.
2,9 out of 5 stars
73 ratingshuismerk
2,7 out of 5 stars
3 ratingshuismerk
3,4 out of 5 stars
64 ratingshuismerk
Deze coffeeshop en de informatie op deze pagina is niet geverifieerd door Greenmeister - het is up to date gehouden door mensen uit onze community. Als je onjuiste informatie hebt gevonden, kan je deze informatie bewerken door op de bewerk-knop te klikken.
Adres: Laan van Nieuw Guinea 63, Utrecht
Dag | Open - Sluit |
---|---|
Maandag | - |
Dinsdag | - |
Woensdag | - |
Donderdag | - |
Vrijdag | - |
Zaterdag | - |
Zondag | - |
3.7 out of 5 stars
Gebaseerd op 19 reviews
5 star reviews
4 star reviews
3 star reviews
2 star reviews
1 star reviews
Help de community door je ervaringen met deze shop te delen.
28-01-2023
Top
24-02-2019
Je moet 21 zijn....
17-09-2018
Beste shop in Utrecht!!! Vriendelijk personeel zowel binnen als buiten.
07-01-2019
Beste shop Hier kan je stoned worden ! Toppie jongens 👍
02-11-2022
Goeie shop weinig aanbod goed voor je traditionele marrokaanse hasj wiet nog niet geprobeerd
30-12-2021
Best in utrecht
14-08-2021
Supershop, goeie sfeer. Voorgedraaide zijn knetter Stoned!!! 😊 Zowel hasj als wietjoints.
05-08-2021
De meest Gastvriendelijke mensen die ik ken. Goeie shop, goede mensen. Voel me daar zo welkom !!!!
09-06-2021
Shop waar vriendelijkheid en kwaliteit het beste is ,naast goede hars 2 keuzes weed de PP en haze en pre-rollen jointjes die altijd wel de zelfde goede kwaliteit is .Na meer dan 10 jaar nog nooit een klacht of slechte joint gehad.
27-01-2021
Zeer slecht heel veel tak en blad en als je ff niet meekijkt halen ze weet uit het zakje 😱😡😡😡😡
16-08-2020
Prima shop. Niks over te klagen.
18-03-2020
De Wolf is open as a take-away counter.
03-01-2020
Enkele keren geweest. De eerste keer was ik wat teleurgesteld in het aanbod (wietroker, kijk niet naar hasj aanbod :D): Haze. PowerPlant. Uiteindelijk een testertje meegenomen, 5gr PP voor ik dacht €8,- per gram. Sindsdien rij ik daarheen als ik zin in PP heb. Kom ook regelmatig in andere shops die PP verkopen maar die halen het niet bij die van De Wolf. Parkeren kan wat tricky zijn, maar dat is Utrecht.
19-10-2019
Sublieme shop met personeel wat altijd vriendelijk is en de tijd voor je neemt, ook als het druk is. Haze verschilt soms wat van kwaliteit maar is over het algemeen heel erg goed! Pp volgt de haze wat dat betreft qua prijs kwaliteit verhouding. Ben geen hash aficionado, maar als je Marokkaanse hash zoekt zit je hier heel goed.
24-07-2019
Vriendelijk personeel buiten aardige beveiligers.
De beste aanbiedingen voor premium producten, exclusief voor Greenmeister users. Tijdelijk beschikbaar!