De Pijp

VERIFIED


Weed offer
Hashish Offer
About coffeeshop De Pijp Zwolle
Services



Opening hours
Monday 10:00 - 20:00 take away only
Tuesday 10:00 - 20:00 take away only
Wednesday 10:00 - 20:00 take away only
Thursday 10:00 - 20:00 take away only
Friday 10:00 - 20:00 take away only
Saturday 10:00 - 20:00 take away only
Sunday 10:00 - 20:00 take away only
Reviews (68)
TRANSLATE REVIEWS TO NEDERLANDSNieuwe coffeeshop! Eerste indruk was goed
Aanwinst voor Zwolle... goede wiet en Hash.. afwegen waar je bij staat.. vriendelijk personeel, kom hier zeker vaker..
Prachtig systeem waar afgewogen wordt waar je bij staat! Zeer open en heel vriendelijke shop met de juiste kennis!
Prima shop en zekers top kwaliteit wordt netjed afgewogen en vriendelijk personeel Voor mensen buiten zwolle --> Als er geen plek is om te parkeren. Tegenover de shop heb je een wijkje waar je gratis kan parkeren. Scheelt je weer eem bon van de playmobiel politie :)
Vette shop! Mooie toppen, ik zou het ook niet erg vinden het topje van die uitsmijter te krijgen
Goede wiet, vriendelijk personeel en een gemoedelijke sfeer. Ik ben bij meerdere coffeeshops in Zwolle geweest, maar de pijp steekt er met kop en schouder bovenuit. Dit zie je ook terug in de hoeveelheid klanten, gelukkig is er genoeg personeel en hoef je nooit lang te wachten. Een aanrader!
Fijne shop, leuk personeel en goede kwaliteit wiet en hasj. Als het aan mij ligt dan is de pijp de beste shop van Zwolle.
∙ Friendly staff that tries to know lineage & strain information. ∙ Flower stored OK but could be handled better. ∙ Under a microscope: OK but needs better flush.
The best coffeshop in the area. There is a lot to choose from and the quality is 1st class. Everyone is always nice and positive. You take a big top, it folds it back and checks if there is a big top, because if it is, it tears it off. You will always get some trinkets and you will be given by weight, not prepared as in the rest of the coffee shop and what is really creazy? Always something new in menu. :)
Super kwaliteit nothern lights X wiet dikke 5 sterren >Indica
Nu half jaar vaste klant bij de Pijp. -Aardig personeel -Ze weten wat ze verkopen -Goeie kwaliteit -Wegen waar je bij staat Topshop, hier ben ik niet meer weg te slaan!
Veel keuze 2 keer hier geweest het voordeel is niks zit al kant en klaar in zakjes maar wordt voor je gewogen. En je kan ook voor 2 euro ophalen
Oprecht de beste shoppa in zwolle, Master kush is bijzonder goed en de Orange Glue is ook een favorietje geworden. Crystal en AK-47 Block bijde fijne assies
Super!! De Master Haze erg lekker van smaak en zeker boven verwachtingen. Dit is goed gespoelde cannabis die zeer uitstekend te vaporizen is zonder dat je een bijsmaak krijgt. De Stardawg verrast me ontzettend.. als ik de intens zoete lucht ruik uit het zakje doet dit me denken aan de California Strains uit Amsterdam!! Erg erg erg potent super veel terps!!!! Het personeel heeft me zeer vriendelijk geholpen zonder het gevoel te krijgen dat je moet kopen en opzouten. Erg sociaal en vakkundig!! Hebben mij echt een een vertrouwd gevoel geven en zal hier dan ook zeker vaak een uitstapje naar wagen!
Voor het eerst geweest. Northern Light gehaald. Erg fijn. Vriendelijk en behulpzaam personeel. Topper
Spontane en aardige mensen die er achterstaan thc kristals schijnt er vanaf mijn nummer 1 shoppa in Zwolle
goeie shop! prachtige toppen! voor een top prijs!
Klant vriendelijkheid 100%, Parkeerplaats achter de Coop, Klein stukje lopen. Overzichtelijk en kwalitatief. Mijn mening is "Coffeeshop De Pijp" beter als andere shops in Zwolle ..
Leuk! Nieuwe shop sinds 2 weken.. echt nog in de kinderschoenen. Vriendelijke portier.. aardige budtendster. Goed aanbod wel. Benieuwd hoe deze shop zich gaat ontwikkelen. Ps. Ter plaatse wegen altijd 1, wacht graag ff, beetje blower heeft geen haast!
Mooie shop, geen donker hol, leuk personeel! Hier kom ik vaker!
Vind het de best coffeeshop van zwolle er word voor je gewogen de wiet is tot nu toe altijd nog goed . Echt voor mij alleen de pijp nog maar
White choco is fucking amazing like the amazing haze and the cakes are professional good I love de pijp I love de g13 and I love the MAC woooooooow
Beste coffeeshop van de hele omgeving en dat sinds ze zijn gestart!
Beste shop van Zwolle en omstreken!!! Goeie kwaliteit,mooie shop , leuk personeel
Eindelijk een goede shop met top personeel dat de tijd wil nemen om je te adviseren. Ook het feit dat ze afwegen geeft toch een peace of mind. Andere shops in Zwolle leggen nog wel eens zakjes neer waar echt niet altijd in zit wat ze zeggen, hoeveelheid bedoel ik dan. Als ik wat nodig heb dan fiets ik om
Ik vind het echt tof dat er bij de pijp voor je precies afgewogen wordt en zelfs nog Hoe veel euros je wilt hebben! ! Bij die anderen Shops kan er alleen maar 5 of 10 of 15 en zo verder gehaald worden. Eigenlijk zouden ze zich een voorbeeld van nemen! !😆
Trage nare shop. Rij tot buiten omdat niemand door werkt. Dure cheap ass kut mondkapjes verplicht aan te schaffen daar bij binnenkomst terwijl je 5gram komt halen, lachwekkend.
Kom er nu al 1,5 jaar bijna dagelijks. Het personeel is echt top, er werken leuke dames en een stel topgozers. Altijd in om een praatje te maken en je te helpen. Goede kwaliteit wiet en assie. Klasse.
5 sterren zeker goeie wiet lekker hoge kwaliteit Alleen een menu lijst en duidelijke prijzen zou fijn zijn En specialties van de week Groen grass roken Altijd fijn
5 sterren hoge kwaliteit van wiet ‘ alleen een duidelijke menu en prijs lijst zou fijn zijn
Hoi Groenten boer van Zwolle De Pijp in Zwolle Overijssel. Ik ben ooit is via iemand bij u gekomen die zij dat is een eerlijke Coffee shop. Wiet gekocht meende nothern lights indica wietje van 9 weekjes jam , en zeer goede kwaliteit wiet , paar dagen voor paar euro gehaald een lekker Dommel wietje heerlijk in de avond echt top kwaliteit dikke 5 sterren die andere in Zwolle hebben minder keuze of weinig en zeer weinig verandering in de keus rook het om t genieten in deze tijden. vriendelijke groet een vaste klant van Coffeeshop de pijp in Zwolle
Prima wiet kwaliteit
Nice Shop with good Wiet
Mooi man. Helemaal mooi. Ik vind het gewoon mooi. Heb zoveel gerookt, vind zelfs mn vrouw gewoon mooi.
Beste shoppa van Zwolle die wieri en assie van hun laat je vliegen naar mars
Heerlijke shop! Dacht dat ik in de pijp (Amsterdam) was maar na het roken van de biohazard (wiet) vloog ik de pijp uit.
Altijd kwaliteit, zeker beste shop van zwolle. Deze week alleen al : Moonrock Buddha cheese Mango haze Captain Moonshine haze Goede info klantvriendelijk en ze weten wat ze verkopen.
Nu al klant van de pijp zolang die al open is! Personeel is onwijs vriendelijk! Wiet qualiteit is geweldig! De shop ziet er supermooi verlicht uit! Echte aanrader!
Vandaag voor het eerst bij de Pijp geweest. Ontzettend goed geholpen door het personeel. Erg vriendelijk en ze hebben kennis van wat ze verkopen. De green crack is echt fantastisch!
Zeer goed voorziene winkel, zowel op gebied van hun producten als bijbehorende kennis. Vooral de moonrocks zijn een aanrader !
Echt een super shop goed spul vooral ak47 echt goeie en het personeel is ook echt super vriendelijke en wilt graag helpen en aanraden
Top shop, vriendelijk personeel en kwaliteits spullen voor een eerlijke prijs ! Zeker aanrader
Zeer vriendelijk en gastvrij personeel! Ook de Buddha Cheese hasj is heerlijk. Aanrader.
Goeie assie hiero, paar wietjes geprobeerd maar vieze wiet die naar iets branderigs smaakt, komt tegenwoordig echt vaak rommel voor, en door gebrek aan kennis of door schijt te hebben wordt het helaas nog verkocht, mijn voorkeur gaat zo wel steeds meer naar gecontroleerde staatswiet
Beste shop uit de regio. De medewerkers hebben veel kennis over het product. Alles is van hoge kwaliteit. Je moet zeker de pindarotsjes proberen
Echt goede shop. Werd goed geholpen door vriendelijk personeel. Haze block is een lekker zachte hash en niet plakkerig en de crystal is een ook een lekker hash om te raken alleen is wel hard. Allebei zeer aan te raden.
goeie shop
Super shop. AK47 hasj echt geweldig
Die Mango Kush 😍 Hele goeie wiet, goeie kwaliteit.
Nieuwste en beste shop van Zwolle
Gewoon de allerbeste in Zwolle. Vriendelijk personeel, wegen alles voor je neus af, hebben verstand van wat ze verkopen. Sfeer is ver te zoeken maar tis ook hangout, meer een dispensary, which is ok. De kwaliteit van de wiet en hasj is top notch. Duidelijk dat ze het beste verkopen en het menu wisselt lekker af. Gewoon top.
Zeer goede shop,,en zoals een Amsterdammer gewend is word er in het zicht afgewogen en ook zijn de producten mooi zichtbaar. Een echte aanrader!
Keurige shop, strak overzichtelijk en vriendelijke medewerkers. Àlles wordt netjes afgewogen. 1 klein puntje van kritiek.. mis nog het gebruik van handschoenen tijdens het afwegen.
Leuke shop, personeel is super! Prijs/kwaliteit ook goed, zeker een aanrader!
Beste shoppa in zwolle personeel is top kwaliteiten zijn top
Deze coffeeshop is een voorbeeld voor de rest van de coffeeshops in Zwolle! Super kwaliteit/prijzen👍🏼
Voorbeeld voor de rest van de shops in Nederland!!
Haze block is sterkste hasj in Zwolle n omstreken. Erg erg sterk veel olie
Leuke shop, goeie soortjes hier ga ik vaker halen.
Er goed! Altijd tevreden met de wiet die ik er weg haal. Leuk personeel altijd vriendelijk
Haze block erg lekker, super fijne sativa focus high!!
Ak block echt puur, heel schoon vaped heerlijk weg! Zeker aanrader en je kan nu ook pinnen!!
Lekkere master kush!!! Goede shop, afwegen waar je bij staat, sociaal praatje, ik kom hier vaker.
Moest natuurlijk Moonshine Haze zijn van rare dankness!!!
Werd heel blij toen ik de menu kaart zag head band,amazing-haze,G13. Dacht even in de boerenjongens te zijn. Totdat de medewerker begon te googelen met allemaal bakken donkere wiet. Die wiet proeft bitter en oud rare bijsmaak. Heb nu aantal dagen later pijn op mijn borst branderig gevoel in mijn longen. Troep gewoon 100% bespoten wiet(pesticide) denk ik persoonlijk. Gadverdamme!
Pijp
van de week voor het eerst in de pijp geweest aardige lui niet moeilijk doen , belangrijk goede kwalietijt wiet en hasj viel me op dat veel mensen klagen over de tulp en skyhigh over onvriendelijke practijken ga eens kijken bij de pijp ook hoe het licht uitgestald heel netjes kunt goed kiezen en wat het belangrijkste is goede kwalitijt .dus ik zou zeggen probeer een keer zal je niet teleurstellen
Topshop! moet in totaal 50km rijden maar het is het waard. Zeer vriendelijk personeel en kwalitatief goed. Overigens niet zo’n donker hok maar een frisse look.